O Firmie

O FIRMIE

Architektoniczna pracownia projektowa Krzysztof Sójka ma swoją siedzibę w Wieluniu przy ulicy Adama Mickiewicza 4.

Oferujemy Państwu kompleksową usługę projektową od wykonanie koncepcji architektonicznej z wykorzystaniem najnowszych technik komputerowych, w tym wizualizacji 3D, do przygotowania kompletnej dokumentacji projektowej niezbędnej do uzyskania pozwolenia na budowę. Wieloletnie doświadczenie Zespołu projektowego zapewnia Państwu optymalne rozwiązania funkcjonalne oraz architekturę obiektu spełniającą Państwa oczekiwania. Do każdego projektu podchodzimy z pasją i zaangażowaniem.

NASZA HISTORIA

ARCHITEKTONICZNA PRACOWNIA PROJEKTOWA - s.c. założona została w 1995 roku przez architekta Grzegorza Krysztofińskiego i Krzysztofa Sójkę i działała nieprzerwanie na rynku lokalnym i ogólnopolskim przez 24 lata. W trakcie swojej działalności spółka zrealizowała wiele projektów, w tym projekty budynków użyteczności publicznej, usługowych, handlowych, produkcyjnych, mieszkalnych wielorodzinnych i jednorodzinnych, sakralnych. Zajmowaliśmy się również projektowaniem wnętrz do własnych opracowań projektowych. Z przyczyn losowych spółka została zlikwidowana. We wrześniu 2019 roku pracownia zarejestrowana została jako firma jednoosobowa i działa pod nazwą Architektoniczna pracownia projektowa Krzysztof Sójka z siedzibą w Wieluniu przy ulicy Adama Mickiewicza 4. Jest wielobranżowym zespołem projektowym współpracującym z wykwalifikowanymi architektami i inżynierami w poszczególnych branżach. Przy dużych przedsięwzięciach projektowych elastyczny sposób działania firmy pozwala na zwiększenie zespołu projektowego. Kontynuujemy zakres działalności jaki oferowała spółka cywilna i zajmujemy się projektowaniem budynków użyteczności publicznej, usługowych, handlowych, mieszkalnych wielorodzinnych i jednorodzinnych. W ograniczonym zakresie projektujemy wnętrza.

Firma prezentuje kreatywność, pomysłowość pozwalające na niekonwencjonalne i śmiałe rozwiązania architektoniczne, a specjalistyczna wiedza inżynierska i budowlana pomaga w projektowej realizacji tych rozwiązań. Preferujemy rozwiązania architektury zarówno klasycznej, jak i nowoczesnej, otwartej na współczesne trendy. Wybierając Nasz doświadczony Zespół projektowy, możecie mieć Państwo pewność, że każdy szczegół począwszy od koncepcji architektonicznej, aż do realizacji technicznej projektu, będzie na wysokim poziomie merytorycznym. Oferujemy Państwu kompleksowe usługi projektowe od wykonanie koncepcji z wykorzystaniem najnowszych technik komputerowych (wizualizacje 3D), do przygotowania kompletnej dokumentacji projektowej niezbędnej do uzyskania pozwolenia na budowę. Firma współpracuje z wyspecjalizowanymi branżowymi biurami projektowymi zajmującymi się projektowaniem konstrukcji, instalacji sanitarnych, elektrycznych oraz projektowaniem dróg i ukształtowania terenu. Współpracują z nami również biura geodezyjne i geologiczne. Zapewniamy uzyskanie opinii rzeczoznawców w zakresie ochrony p.poż., BHP, Sanepidu. Zapraszamy do Naszej pracowni w Wieluniu przy ulicy Adama Mickiewicza 4.

Krzysztof Sójka
Właściciel pracowni